Aromaterapie a její přínosy pro lidské tělo

25.11.2018

Rostliny obývají tuto planetu už 400 milióny let. Za tuto dobu posbíraly mnoho evolučních zkušeností. Ví, jak se vyrovnávat s viry, bakteriemi a parazity, umí se dobře přizpůsobovat změnám, jejich éterické tělo má obrovskou schopnost regenerace. Éterický olej je vlastně krví rostliny, její koncentrovanou životní silou. 

Své zkušenosti a schopnosti může rostlina pomocí eterického oleje předávat člověku.

Vysoká vibrace esenciálních olejů, jako by jim propůjčovala vlastní inteligenci, s níž jsou schopné komunikovat s řídícím systémem našeho těla. Nikdy tedy nebudou působit proti tělu a jeho potřebám. Působí vždy tam kde je jich zapotřebí.

Užívání esenciálních olejů nám navrací chybějící kontakt s přírodou a oživuje naše vitální - éterické tělo. Čisté, kvalitní terapeutické esenciální oleje, dokáží pronikat buněčnými stěnami, podporovat aktivitu trávicích enzymů.

Většina olejů má antibakteriální, antivirové a protiplísňové působení. Na rozdíl od chemických léků a antibiotik však nemají vedlejší účinky a při své součinnosti s lidským tělem dokáží proniknout do všech buněk (antibiotika zůstávají pouze v mezibuněčném prostoru.

Některé oleje a jejich kombinace dokážou opravovat i chybné informace DNA. Pokud již není oprava možná, přinutí poškozenou buňku apoptóze (buněčné smrti), aby se nemohla dále dělit.

Klinický výzkum ukazuje, že kvalitní, správně vyrobené esenciální oleje mají nejvyšší frekvenci ze všech známých přírodních látek.