O našich produktech

 

Vyladit sebe i svého partnera toho lze lehce dosáhnout. Jedinečnou masážní technikou AromaTouch, která stimuluje meridiány a energetické zóny těla. Harmonizuje také činnost různých tělesných systémů, které potřebujeme k radostnému a šťastnému životu.

Provonět si dům syntetickými vůněmi je možná atraktivní, ale víte, jaké benefity vás čekají při provonění domu éterickými oleji?
Předně to, že se vzduch vydezinfikuje od virů, bakterií a plísní, které jsou často součástí každé domácnosti. Navíc si tím i my čistíme dýchací ústrojí a přijímáme "ovzduší" přirovnatelné k procházce v lese. (V případě,...

Elevation byl původně vytvořený jako antidepresivum. Obsahuje oleje se stabilizačním účinkem na nálady jako je Santal a také radostné oleje typu Tangerinky, Elemi, Meduňky a Myrty citronové. Hřejivé vibrace tohoto oleje ztiší srdce a zharmonizují emoce. Jeho vůně povznáší, osvěžuje a prohlubuje vnímání vlastní hodnoty. Pomáhá rozptýlit smutek a...

Vzácný esenciální olej z Růže je jeden z nejstarších a nejvíce ceněných olejů, má typickou jemnou sladkou vůni. Čistý a kvalitní olej z růže damašské je velmi drahý,na výrobu relativně malého množství oleje je potřeba velké množství lístků (z 60kg růží se získá 30 gramů esence).

Frekvence esenciálních olejů dokážou obnovovat a nebo udržovat vlastní frekvenci člověka, kterou potřebuje pro optimální zdraví. Zároveň vytváří prostředí ve kterém nemohou žít patogenní mikrobi, bakterie, viry ani plísně.