Esenciální olej Radosti

Vyprodáno

Tento olej by měl používat každý.

Voníte a léčíte kudy chodíte.

Vůně tohoto oleje harmonizuje vás i vaše okolí.

Elevation - Povznesení, olej radosti byl původně vytvořený jako antidepresivum. 

Obsahuje oleje se stabilizačním účinkem na nálady jako je Santal a také radostné oleje typu Tangerinky, Elemi, Meduňky a Myrty citronové. 

Hřejivé vibrace tohoto oleje ztiší srdce a zharmonizují emoce. Jeho vůně povznáší, osvěžuje a prohlubuje vnímání vlastní hodnoty. Pomáhá rozptýlit smutek a úzkost.

Stručný popis: Povznášející kombinace esenciálních olejů, které stimulují chemismus našeho těla v případě, kdy je člověk letargický nebo smutný.

Složení: Lavandin, Tangerinka, Elemi, Myrta citronová, Meduňka, Ylang Ylang, Osmanthus a Santal.

Nejběžnější použití: Cushingův syngrom, beznaděj, deprese, hubnutí, lupus, nedostatek energie, pásmová nemoc (Jet Lag), poporodní deprese, poruchy pozornosti, povznesení, problémy zneužívání, smutek/žal, stimulace, stres, šok, úzkost.

Aplikace: nanášejte na oblast srdce, uší, šíje, brzlíku, spánků, na čelo a na zápěstí. Aplikujte na reflexní body srdce. Přidávejte do vody ke koupeli. Použijte jako obklad. K masáži celého těla nařeďte olejem. Nanášejte na oblasti, kde je slabý krevní oběh.

Elevation můžeme používat jako parfém, zejména v oblasti srdce. Pokud chceme, aby naše prádlo krásně vonělo, stačí přidat dvě kapky do pračky nebo do sušičky. Můžeme použít v difuzéru nebo přímo inhalovat.

Zvolte si variantu:

Cena od 300,00 Kč